Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Currency
hu: Pénznem

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Back
hu: Vissza

en: Signature
hu: Aláírás

en: Undefined
hu: Meghatározatlan

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Rate
hu: Mérték

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
hu: Hiba történt fizetés közben. Kérjük,hogy lépjen kapcsolatba velünk és érdeklődjön rendeléséről.

en: A payment has been accepted.
hu: A fizetés el lett fogadva.

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: Edit currency
hu: Pénznem szerkesztése

en: Add currency
hu: Pénznem hozzáadása
