Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Undefined
hy: Չսահմանված
