Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Currency
id: Mata uang

en: Overview
id: Sekilas

en: Edit
id: Sunting

en: Back
id: Kembali

en: Signature
id: Tanda tangan

en: Undefined
id: Tak didefiniskan

en: Add currency
id: Tambah mata uang
