Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Back
is: Til baka

en: Signature
is: Undirskrift

en: Undefined
is: Óskilgreint
