Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Currency
ja: 通貨

en: Overview
ja: 概観

en: Edit
ja: 編集

en: Back
ja: 戻る

en: Signature
ja: 署名

en: Undefined
ja: 未定義

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Rate
ja: 税率

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ja: 支払い中にエラーが発生しました。ご注文が確定したかを確認するには私たちへご連絡下さい。

en: A payment has been accepted.
ja: お支払いは承認されました。

en: Merchant ID
ja: マーチャントID
