Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Undefined
ml: നിര്‍വചിക്കപ്പെടാത്തത്
