Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Currency
mr: चलन

en: Edit
mr: संपादन

en: Back
mr: मागे

en: Signature
mr: हस्ताक्षर

en: Undefined
mr: अव्याख्यात
