Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Undefined
ne: अपरिभाषित
