Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Currency
nl: Valuta

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Back
nl: Terug

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Undefined
nl: Onbepaald

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Rate
nl: Percentage

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
nl: Er heeft zich mogelijk een fout voorgedaan tijdens de betaling. Neem contact met ons op om te controleren of uw bestelling goed is ontvangen.

en: A payment has been accepted.
nl: Een betaling is geaccepteerd.

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: Add currency
nl: Valuta toevoegen
