Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: تدوین

en: Back
fa: بازگشت

en: Signature
fa: امضا

en: Undefined
fa: تعریف نشده
