Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Currency
ro: Monedă

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: Back
ro: Înapoi

en: Signature
ro: Semnătura

en: Undefined
ro: Nedefinit

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ro: La efectuarea plăţii s-a produs o eroare. Vă rugăm să ne contactaţi pentru a vă asigura că comanda a fost trimisă.

en: Add currency
ro: Adăugați monedă
