Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Currency
ru: Валюта

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Back
ru: Назад

en: Signature
ru: Подпись

en: Undefined
ru: Неопределенный

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Internal Data
ru: Внутренние данные

en: This number does not match the original price
ru: Данное число не совпадает с оригинальной стоимостью

en: Security check failed
ru: Проверка безопасности не удалась

en: Rate to site currency
ru: Показатель соответствия валюты платёжной системы и валюты сайта.

en: Rate
ru: Ставка

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ru: В процессе оплаты возникла ошибка. Пожалуйста свяжитесь с нами для того, чтобы убедиться, что Ваш заказ принят.

en: A payment has been accepted.
ru: Платёж принят.

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Edit currency
ru: Изменить валюту

en: Add currency
ru: Добавить валюту
