Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Currency
sk: Mena

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Back
sk: Späť

en: Signature
sk: Signatúra

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Rate
sk: Sadzba

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
sk: Počas platby nastala chyba.  Prosím kontaktujte nás,  aby ste sa uistili, či bola vaša objednávka prijatá.

en: A payment has been accepted.
sk: Platba bola akceptovaná.

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Add currency
sk: Pridať menu
