Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Signature
ta: கையொப்பம்

en: Undefined
ta: வரையறுக்கப்படாதது
