Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Back
th: กลับ

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: Undefined
th: ไม่ระบุ

en: Rate
th: ให้คะแนน
