Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Currency
tr: Para birimi

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Edit
tr: Düzenle

en: Back
tr: Geri

en: Signature
tr: İmza

en: Undefined
tr: Tanımsız

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Rate
tr: Puan

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
tr: Ödeme aşamasında hata oluştu. Lütfen siparişinizin onaylandığından emin olmak için bizi arayınız.

en: A payment has been accepted.
tr: Ödeme kabul edildi.
