Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Currency
uk: Валюта

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: Back
uk: Назад

en: Signature
uk: Підпис

en: Undefined
uk: Невизначено

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: This number does not match the original price
uk: Дане число не збігається з оригінальною вартістю

en: Security check failed
uk: Помилка перевірки безпеки

en: Rate
uk: Оцінити

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
uk: Під час оплати виникла помилка. Будь ласка, зв’яжіться з нами щоб упевнитися, що замовлення було подане.

en: A payment has been accepted.
uk: Платіж прийнятий.

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Add currency
uk: Додати валюту
