Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: view
ar: عرض

en: Country
ar: الدولة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Brazil
ar: البرازيل

en: Argentina
ar: الأرجنتين

en: Mexico
ar: المكسيك

en: Venezuela
ar: فنزويلا

en: Live
ar: مباشر

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع
