Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: view
ast: vista

en: Brazil
ast: Brasil

en: Argentina
ast: Arxentina

en: Mexico
ast: Méxicu
