Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: view
bg: преглед

en: Country
bg: Страна

en: Live
bg: Живот

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка
