Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: view
cy: gweld

en: Country
cy: Gwlad

en: Brazil
cy: Brasil

en: Argentina
cy: yr Ariannin

en: Mexico
cy: Mecsico

en: Submit Order
cy: Gosod archeb

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd
