Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: view
da: vis

en: Country
da: Land

en: Client ID
da: Klient ID

en: Brazil
da: Brasilien

en: Live
da: Eksisterende

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Credit card
da: Kreditkort

en: Submit the whole order as a single line item.
da: Send hele ordren som en enkelt linje post.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
da: Send en specificeret ordre, der viser hvert produkt og beskrivelse.

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
da: Vis fejlretnings-info i logsene for Instant Payment Notifications.

en: Receiving IPN at URL for order @order_id. <pre>@debug</pre>
da: Modtager IPN på URL for ordren @order_id. <pre>@debug</pre>

en: Cancel return URL
da: Annuller tilbagevenden URL

en: Order @order_id at !store
da: Ordre @order_id i !store
