Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: view
el: προβολή

en: Country
el: Χώρα

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: Argentina
el: Αργεντινή

en: Mexico
el: Μεξικό

en: Venezuela
el: Βενεζουέλα

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα
