Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: view
eo: rigardi

en: Country
eo: Lando

en: ID
eo: Identigilo

en: Brazil
eo: Brazilo

en: Argentina
eo: Argentino
