Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: view
et: näita

en: Country
et: Riik

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Argentina
et: Argentiina

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Sandbox
et: Liivakast

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Submit the whole order as a single line item.
et: Saada kogu tellimus üherealise kirjena.
