Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: view
fa: مشاهده

en: Country
fa: کشور

en: ID
fa: شناسه

en: Brazil
fa: برزیل

en: Argentina
fa: آرژانتین

en: Mexico
fa: مکزیک

en: Venezuela
fa: ونزوئلا

en: Live
fa: زنده

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Credit card
fa: کارت اعتباری

en: API server
fa: سرویس دهنده API

en: Order @order_id at !store
fa: سفارش @order_id در فروشگاه !store

en: IPN attempted for non-existent order @order_id.
fa: درخواست IPN برای سفارش ناموجود @order_id.
