Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: view
fi: näkymä

en: Country
fi: Maa

en: Brazil
fi: Brasilia

en: Argentina
fi: Argentiina

en: Mexico
fi: Meksiko

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: API server
fi: API palvelin
