Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: view
gl: vista

en: Country
gl: País

en: Brazil
gl: Brasil

en: Mexico
gl: México

en: Live
gl: Vista previa

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito
