Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: view
hi: देखें

en: Country
hi: देश

en: ID
hi: आईडी

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Brazil
hi: ब्राज़ील

en: Argentina
hi: स्र्पहला

en: Mexico
hi: मेक्सिको

en: Venezuela
hi: वेनेजुएला
