Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: view
hr: prikaz

en: Country
hr: Država

en: Mexico
hr: Meksiko

en: Venezuela
hr: Venecuela

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
