Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: view
hu: megtekintés

en: Country
hu: Ország

en: ID
hu: Azonosító

en: Brazil
hu: Brazília

en: Argentina
hu: Argentína

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Live
hu: Élő

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: API server
hu: API-kiszolgáló

en: Submit the whole order as a single line item.
hu: A rendelés benyújtása egyetlen tételsorként.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
hu: Tételes rendelés beküldése az összes termék és leírás megjelenítésével.

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
hu: Az azonnali fizetési értesítők (IPN) hibakeresési információinak naplózása.

en: Cancel return URL
hu: Visszatérési URL elvetése

en: Order @order_id at !store
hu: !store - @order_id rendelés

en: Modal
hu: Felugró ablak
