Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: view
jv: tampilan

en: Country
jv: Negara

en: Brazil
jv: Brasil

en: Mexico
jv: Méksiko

en: Venezuela
jv: Vénézuéla
