Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: view
ka: ნახვა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Brazil
ka: ბრაზილია

en: Argentina
ka: არგენტინა

en: Mexico
ka: მექსიკა

en: Venezuela
ka: ვენესუელა
