Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: view
km: មើល​

en: Brazil
km: ប្រេស៊ីល

en: Argentina
km: អាហ្សង់ទីន

en: Mexico
km: ម៉ិចស៊ិក

en: Venezuela
km: វេណេហ្ស៊ុយអេឡា
