Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Brazil
kn: ಬ್ರಝಿಲ್

en: Argentina
kn: ಅರ್ಜಂಟೀನಾ

en: Mexico
kn: ಮೆಕ್ಸಿಕೊ

en: Venezuela
kn: ವೆನಿಝುವಲಾ
