Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: view
ku: پیشاندان

en: Brazil
ku: برازیل

en: Argentina
ku: ئەرجەنتین

en: Mexico
ku: مەکسیک

en: Venezuela
ku: ڤێنزوێیلا
