Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: view
lt: peržiūrėti

en: Country
lt: Šalis

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Mexico
lt: Meksika

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Live
lt: Gyva

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: API server
lt: API serveris

en: Submit the whole order as a single line item.
lt: Pateikti visą užsakymą viena eilute.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
lt: Pateikti atskiromis pozicijomis prekes ir jų aprašymą.

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
lt: Rodyti tikrinimo info Instant Payment Notifications.

en: Receiving IPN at URL for order @order_id. <pre>@debug</pre>
lt: Gaunamas IPN URL užsakymui @order_id. <pre>@debug</pre>

en: Cancel return URL
lt: Grįžimo URL kai atšaukta

en: Order @order_id at !store
lt: Užsakymas @order_id iš !store
