Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: view
lv: skatīt

en: Country
lv: Valsts

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Mexico
lv: Meksika

en: Venezuela
lv: Venecuēla

en: Live
lv: Tiešraide

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Credit card
lv: Maksājumu karte
