Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: view
mr: दाखवा

en: Country
mr: देश

en: ID
mr: आय डी

en: Brazil
mr: ब्राझील
