Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: view
nl: weergeven

en: Country
nl: Land

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Submit the whole order as a single line item.
nl: Dien de gehele bestelling als een enkele regel (single line item) in.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
nl: Dien een bestelling in, waarbij elk product en de omschrijving ervan worden weergegeven.

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
nl: Debug informatie voor Instant Payment Notifications in de log weergeven.

en: Receiving IPN at URL for order @order_id. <pre>@debug</pre>
nl: Ontvangen IPN op URL voor bestelling @order_id. <pre>@debug</pre>

en: Cancel return URL
nl: Annuleer terugkeer-URL

en: Order @order_id at !store
nl: Bestelling @order_id bij !store

en: Thank you for your order! PayPal will notify us once your payment has been processed.
nl: Bedankt voor uw bestelling! Wij krijgen bericht van PayPal zodra uw betaling is verwerkt.
