Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: view
pl: przeglądaj

en: Country
pl: Państwo

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Pop-up
pl: Okienko popup
