Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: ID
ps: پېژند

en: Brazil
ps: برازيل

en: Argentina
ps: ارجنټاین

en: Mexico
ps: مکسيکو

en: Venezuela
ps: وېنزوېلا
