Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: view
ro: afișează

en: Country
ro: Ţară

en: Brazil
ro: Brazilia

en: Mexico
ro: Mexic

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Credit card
ro: Card de credit

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
