Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: view
ru: представление

en: Country
ru: Страна

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Brazil
ru: Бразилия

en: Argentina
ru: Аргентина

en: Mexico
ru: Мексика

en: Venezuela
ru: Венесуэла

en: Live
ru: Действующий

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: API server
ru: Сервер API

en: Submit the whole order as a single line item.
ru: Отправить целый заказ одной строкой.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
ru: Отправить детализированный заказ с информацией и описанием по каждому товару.

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
ru: Показать отладочную информацию в журнале для Instant Payment Notifications.

en: Order @order_id at !store
ru: Заказ @order_id в !store

en: Modal
ru: Модальное окно

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
