Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: view
sv: visa

en: Country
sv: Land

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Brazil
sv: Brasilien

en: Mexico
sv: Mexiko

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Credit card
sv: Kontokort

en: Submit the whole order as a single line item.
sv: Skicka hela beställningen som en enskild varuartikel.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
sv: Skicka en beställning där varje vara och dess beskrivning visas.

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
sv: Visa avsökningsinformation i loggen för Direkta meddelanden om betalningar.

en: Receiving IPN at URL for order @order_id. <pre>@debug</pre>
sv: Tar emot IPN hos URL för beställning @order_id. <pre>@debug</pre>

en: Cancel return URL
sv: URL för att återgå vid avbrytande

en: Order @order_id at !store
sv: Beställning @order_id hos !store

en: Payment @txn_id for order @order_id did not equal the order total.
sv: Betalning @txn_id för beställning @order_id är inte samma som den totala beställningen

en: IPN attempted for non-existent order @order_id.
sv: Försökte ge ett omedelbart betalningsmeddelande för en icke existerande beställning @order_id.
