Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: view
te: వీక్షించు

en: Country
te: దేశం

en: Brazil
te: బ్రెజిల్

en: Argentina
te: అర్జెంటీనా

en: Mexico
te: మెక్సికో

en: Venezuela
te: వెనిజులా
