Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Country
th: ประเทศ

en: ID
th: ไอดี

en: Submit Order
th: ส่งรายการสั่งซื้อ

en: Credit card
th: บัตรเครดิต
