Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: view
tr: görüntüle

en: Country
tr: Ülke

en: Brazil
tr: Brezilya

en: Argentina
tr: Arjantin

en: Mexico
tr: Meksika

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Credit card
tr: Kredi Kartı

en: API server
tr: API Sunucusu
