Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Status
uk: Стан

en: view
uk: переглянути

en: Country
uk: Країна

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Argentina
uk: Аргентина

en: Mexico
uk: Мексика

en: Venezuela
uk: Венесуела

en: Live
uk: Наживо

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Submit an itemized order showing each product and description.
uk: Відправити деталізоване замовлення з інформацією й описом по кожному товару.

en: Modal
uk: Модальне

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
