Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: view
vi: xem

en: Country
vi: Quốc gia

en: ID
vi: Mã

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng

en: Credit card
vi: Thẻ tín dụng

en: API server
vi: Máy chủ API

en: Modal
vi: Cách thức
